آدرس : تهران-خ سمیه-بعداز خ بهار-بن بست خوانساری-پلاک 6-واحد23

محل ما در محدوده طرح ترافیک و همچنین طرح زوج و فرد قرار دارد.

نزدیک ترین ایستگاه مترو، ایستگاه دروازه دولت است.

تلفن : 88340826 (021) - 88320167 (021)

ساعات کاری شرکت از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر می باشد.

ساعت کاری در روز پنج شنبه از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر می باشد.

موبایل :09107487065

تماس در هر ساعت از شبانه روز امکانپذیر می باشد.

تلفن همراه ذکر شده، شماره واتساپ شرکت نیز می باشد.

فکس :88340826 (021)

شماره ذکر شده تلفکس می باشد.

همچنین می توانید جهت آسودگی و تسریع در کار، فایل مورد نظر را به واتساپ شرکت ارسال نمایید.

ایمیل :info [at] khanehab.com

جهت اطمینان از ارسال، تاییدیه ایمیل را از شرکت دریافت نمایید.

در ایمیل های ارسالی حتما اطلاعات تماس ذکر شود.

شماره واتساپ: 09107487065

برای راحتی بیشتر بدون نیاز به تماس می توانید لیست محصولات درخواستی خود را به واتس آپ شرکت ارسال نمایید.

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور را برای شما ارسال خواهند کرد. .


شرکت فنی مهندسی خانه آب آویژه

شرکت خانه آب متشکل از مهندسین خبره شیمی، مکانیک و مهندسی آب، فعالیت خود را در عرصه تصفیه آب از سال 1387 شروع نموده است و در این مدت با اتکا به استفاده از دانش روز و تجربه مهندسین خود ، توانسته است پروژه های متعدد طراحی و ساخت دستگاه های آب شیرین کن را در سراسر کشور اجرا نماید .

از مهمترین آنها می توان به ارائه خدمات مهندسی و ساخت دستگاه آب شیرین کن برای گروه سایپا، قرارگاه سازندگی شهید رجایی و نیروگاه یزد اشاره نمود.

تصفیه آب صنعتی
تصفیه آب صنعتی

با کاهش منابع آب شیرین و آلودگی آب های شیرین توسط انسان و کارخانجات و همچنین نیاز به آب با کیفیت برای استفاده در صنایع، انسان ناگزیر به تصفیه آب و بهبود کیفیت آن شد. یکی از برترین و اقتصادی ترین روش های تصفیه آب، روش اسمز معکوس و استفاده از دستگاه آب شیرین کن صنعتی می باشد.

تصفیه آب کشاورزی
تصفیه آب کشاورزی

دستگاه آب شیرین کن کشاورزی (دستگاه تصفیه آب کشاورزی)، دستگاهی است جهت شیرین سازی آب چاه و یا آب دریا برای آبیاری زمین­های کشاورزی، باغ و گلخانه...

آنتی اسکالانت
آنتی اسکالانت

آنتی اسکالانت یا مواد ضد رسوب ممبران جهت جلوگیری از رسوب گذاری آب بر روی سطح غشاء ممبران، به آب ورودی به سیستم دستگاه آب شیرین کن تزریق میشود. به عبارتی دیگر با کارکرد دستگاه آب شیرین کن صنعتی ، به دلیل وجود نمک های محلول در آب ورودی به سیستم RO ، محل های عبور آب از غشا دچار گرفتگی شده و پدیده scaling به وجود می آید.

دستگاه اشعه فرا بنفش
دستگاه اشعه فرا بنفش UV

اساس کار سیستم ضدعفونی آب یا همان دستگاه یو وی آب ، اشعه فرابنفش می باشد. در واقع اساس کار اشعه یو وی uv با نفوذ به داخل دیواره های سلول سبب تخریب و همچنین عدم تکثیر آن می شود.

فیلتر میکرونی
فیلتر میکرونی

فیلترهای میکرونی تقریباً به عنوان آخرین مرحله از پیش تصفیه کاربرد دارند. فیلتر کارتریج وظیفه حذف ذرات از 100 میکرون تا 0.2 میکرون را دارد. همچنین فیلتر کارتریج مانع از انتقال ذرات رزین و یا سیلیس فرار کرده از فیلترهای شنی و کربنی به داخل ممبران دستگاه R.O می‌گردد.

سختی گیر رزینی
سختی گیر رزینی

سختی گیر رزینی یا دستگاه سختی گیر آب، جهت حذف سختی آب و تبدیل آب سخت به آب نرم استفاده می گردد. از نظر اقتصادی اگر TDS آب ورودی (آب خام) کمتر از ppm 700 باشد این فرایند مقرون به صرفه است. در غیر این صورت باید از دستگاه آب شیرین کن صنعتی برای حذف سختی آب استفاده نمود. دستگاه سختی گیر رزینی با حذف کلسیم و منیزیم محلول در آب، سختی آب را حذف می نماید.

از طریق فرم زیر با خانه آب در ارتباط باشید

عکس تأیید هویت